mirc indir

Vk Lezbiyen

Sohbet Odaları

mIRCnet Sohbet Odaları ile Yeni Tanışanlar

-Diyelim ki siz Mirc Sohbet tarzı sohbet`lere yeni gireceksiniz. Bu tür sitelerde hiç bir bilginiz yok. O zaman sizi bu tür siteler hakkında biraz bilgilerimizi aktaralım..

mIRC Sohbet siteleri insanların bir arada topluca sohbet etmelerini sağlar. Bu sitelerde yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Konular herşeyden oluşabilir. Bunu Mirc sohbet için girdiğiniz sitedeki ortama göre sohbettekiler belirler ve konuşurlar. Eğer kalıplaşmış bir sohbet ise girdiğiniz o zaman zaten herkes birbirini tanıyordur ve konuşmalar samimi bir seviyede olacaktır!!

-Yok eğer birbirini tanımıyor ise kimse o zaman en genel konu Selam verip almaktan sonra nerden olduğunuz, adınızın ne olduğu kaç yaşında olduğunuz gibi sorulara cevap bulunmasıdır. Siz yeni iseniz eğer bu sorular size sorulacaktır. Eğer uzun süre aynı Mircnet sohbette kalırsanız siz de yeni gelenlere aynı şeyleri sorduğunuzu farkedeceksiniz.

Türkçe mIRC Sohbet ise bu bahsettiğim sohbet türünün yazılı olanıdır. Siz siteye girersiniz ve eğer hemen Kanal da  yazı alanından size pek çok soru gelecek ve sizden cevaplamanız istenecektir. Klavye kullanımında sorun yaşayanlar, Mirc Sohbette Help Kanalımıza girerek  sorunlarını çok daha kolay bir şekilde anlatabilirler

Türkçe mIRC Sohbet Seçenekleri
-Bir Mirc sitesine girdiniz. Çok kalabalık geldi size diyelim ki zaten mIRC chat siteleri genellikle kalabalık olur… Şansınızı başka bir mirc odada deneyebilirsiniz.  Belki de aynı sitedeki başka bir kanalda daha sakin bir sohbet ortamı bulabilirsiniz.

-O sitede bulamadınız mı? Başka bir siteye de girebilirsiniz; çünkü o kadar çok mIRC sitesi tercih edebilme şansına sahipsiniz ki… Hangisini isterseniz onu seçebilirsiniz. web sohbetlerinde bu şansınız çok fazla yoktur. Diyelim ki bir sitenin bir kanalına girdiniz. Yazılı bir şekilde mirc sohbet odalarında sohbet ediyorsunuz. Sizi rahatsız eden birisini gördünüz kanalda ve başka bir kanala geçtiniz.  ancak bilmelisiniz ki  aynı irc serverinde farklı kanallara geçmeniz size bir şey kazandırmaz.  isterse aynı kişi yeniden size özel mesaj yazabilir.

-Bunu önlemenin yolu vardır.! ama aynı kişi isterse farklı bir nick ile girip yeniden size yazabilir rahatsız da olsanız bunu önlemenin bir yolu yoktur. Mircnet sohbet sitelerinde ise bir kanalı beğenmezseniz başka bir kanala geçebilme şansınız vardır.  Onun için de elinizden geldiğince MircNet Sohbet sitelerini seçmeye çalışın…

Sizde Yorum Yapın