mirc indir

ome tv

Sohbet Odaları

Omegla

Sitemize giriş yapmış olduktan sonra Omegle Türkiye servisini kullanmanız için karşınıza gelen “Sohbete Başla!” butonuna tıklayınız. Akabinde açılan söyleşi sayfasında öncelikle görüntülü sohbet odaları ile bağlantınızı sorunsuz şekilde sağlamak için “izin ver” seçeneğini seçmelisiniz. Bu aşamadan sonra rağmenıza sistem üzerinde çevrimiçi konumda olan katılımcılarımız sırası ile (rastgele) gelecektir. Size lokasyon olarak en yakın olan katılımcılar ile eşleşmek için lütfen tüm izinleri eksiksiz veriniz. Bire bir yapılan görüşmelerde tüm sorumluluk size ait olup, site yönetimi hiçbir mesuliyet almamaktadır.

Yeni Nesil sohbet Uygulaması

Omegletv.Net apk uygulaması ile ome tv android cihazlarda çalışmaya uygun hale getirildi. Android 4 ve üzeri tüm güncellemelerle bire bir uyum sağlayan ve aslabir şekilde kitlenme yada donma yaşamadan yeni nesil chat uygulaması olan omegle mobil apk ‘yi şimdi play store üzerinden edinebilirsiniz. Uygulama içi aslabir şekilde satın alma teklifleri sunmadan, kısa bir üyelik ile şimdi cebinize indirmek için lütfen buraya tıklayınız .

Kullanım Koşullarımız

Site ve uygulamalardan bağlantı kuran herkes kurallarımızı kabul etmiş sayılırlar. Kaide ihlalleri yapmakta ısrarcı olan katılımcılarımız kalıcı olarak yada bir süreliğine ne yazıkki sistem tarafından erişime kapatılır. Bağlantı kurmadan önce sizlere listelemiş olduğumuz kurallarımızı okumak için kurallar sayfamızı dikkatlice okuyun. İleriye dönük sık sık kullanım politikamızı ve kurallarımız güncellediğimizi bilmenizi isteriz.
En az 15 iş günü aralığıyla kesinlikle giriş yapmadan önce vaktinizi ayırıp göz atınız. Sitemiz içinde sohbet odaları ile kendinize toplumsal çsafha edinirken T.C yasalarınca suç teşkil edecek her türlü davranış ve durumlardan şahsınız sorumludur. Yaş sınırlaması altındaki katılımcıların derhal internet sitemizden çıkış yapmaları, ileride doğabilecek olumsuz ve kötü örneklerden etkilenmemeleri için ebeveynlerin ayarlar kısmından sitemize bağlantılarını kısıtlamalarını önermekteyiz.

Kategori
: ome tv
Yazar
: admin
Etiketler
: , , ,

Sizde Yorum Yapın